Contactpersonen

Voorzitter Fred van Setten                fred.van.setten@isvgouda.nl
Secretaris Stephan Graalman info@isvgouda.nl
Penningmeester Koos Baan 0182-535953 kojabaan@gmail.com
Ledenadministratie Stephan Graalman 0182-581956 ledenadministratie@isvgouda.nl 
 
Badminton Jozef Mataheru badminton@isvgouda.nl
CVA Stella Verschut 06-10138227                 stella@sterontplooiing.nl
Tafeltennis Peter Annotee 0182 378106 tafeltennis@isvgouda.nl 
Zwemmen en Stoelengym Stephan Graalman 0182 581956 zwemmen@isvgouda.nl
Verhuur Lex Lakerveld, uitvoering 0182 300398 lex.lakerveld@hetnet.nl
Accommodatie Stephan Graalman, administratie 0182 581956 graalman@caiway.nl
 

Laatste nieuws

Bericht voor scootmobiel rijders

Heb je een scootmobiel en wil je met gelijkgestemden een mooie en gezellige toertocht maken in de omgeving van Gouda? Dan is dat nu mogelijk!

 

ยป lees meer

Agenda - Zwemmen


ZATERDAG 22 JUNI


09:30 - 10:30  -  Zwemmen jeugd       10:30 - 11:30  -  Zwemmen senioren    o.l.v. Team FysioVisiq 
© ISV Gouda 2010 | Design: De Goudse Wolf