Contactpersonen

Voorzitter Fred van Setten
Secretaris Stephan Graalman info@isvgouda.nl
Penningmeester Koos Baan 0182-535953 kojabaan@gmail.com
Ledenadministratie Stephan Graalman 0182-581956 ledenadministratie@isvgouda.nl 
 
Badminton Jozef Mataheru
CVA Stella Verschut 06-10138227                 stella@sterontplooiing.nl
Tafeltennis Peter Annotee 0182 378106 tafeltennis@isvgouda.nl 
Zwemmen en Stoelengym Stephan Graalman 0182 581956 zwemmen@isvgouda.nl
Verhuur Lex Lakerveld, uitvoering 0182 300398 lex.lakerveld@hetnet.nl
Accommodatie Stephan Graalman, administratie 0182 581956 graalman@caiway.nl
 

Laatste nieuws

Stoelgym voor ScootmobielClub Gouda.

Uit het AD van 12-9-2023.

ยป lees meer

Agenda - Ontspanning


VRIJDAG 1 MAART


20:00 - 23:30 -  Klaverjassen en sjoelen.   Gastvrouw/heer: Mara van Grieken
© ISV Gouda 2010 | Design: De Goudse Wolf